KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Hakkımızda:

Turan Taş Mezar, Dede mesleği olan Taş ustalığını babası Mustafa KORKMAZ'dan 5-6 yaşlarından itibaren öğrenen ve devam ettiren Mehmet KORKMAZ tarafından kurulmuştur.

Taş ocağından, atölyeye oradan son kullanım noktasına kadar mesleğinin tüm inceliklerini daha küçük yaşlardan itibaren öğrenen Mehmet KORKMAZ, başta Taş Mezar ve Mermer Mezar olmak üzere Çeşme, Barbekü, Şömine, taş ve mermer ustalığının ince detayları ile bürünmüş Camii minber ve camii mihrap işçiliği ile isminden bahsettirmeyi başarmıştır.

"Bana bu sanatı öğreten babam Mustafa KORKMAZ' a minnettarım. Ruhu Şad olsun." diyen Mehmet KORKMAZ, Helalinden, alın teri ile kazanmayı, yaptığı işin kalitesi ile gurur duymayı kendisine ilke edinmiş, aranılan, tavsiye edilen usta olmanın onuru ile çalışmalarına devam etmektedir.


Misyonumuz:

Müşteri odaklılık, iş ahlakı ve dürüstlüğü tüm ticaretinde ilke olarak belirleyen Turan Taş Mezar, aldığı projeleri kusursuz ve zamanında tamamlamayı kendine misyon (görev) edinmiştir.


Vizyonumuz:

Firmamız doğal taş sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişip büyümek, müşterilerine güvenilir ve kaliteli ürün sunarak beğenilerini sağlamak, Türkiye'de doğal taş sektöründe müşteri memnuniyet ve kalite konusunda öncü ve örnek firma olmak ve bu hedeflerini gerçekleştirirken de misyonundan ve ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edinmiştir.