BARBEKÜ MODELLERİ
Taş Barbekü klasik barbekü modelleri arasında yer alır. Genel olarak barbeküler taş, tuğla, mermer .. v.b. malzemeler kullanılarak yapılır. Eski tip yontma yöntemleri ile taşlar şekil alır ve barbekü daha güzel bir görünüme sahip olur.

Taşlar ile oluşturulan barbekü diğer çeşitlerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Klasik barbekü bazı bölümlerden meydana gelir küllüki tabakalık, şişlik ile odunluk.

Taş barbekü sıva ile birlikte alt kısma ve üst kısıma mermer konumlandırılır. İstenilen yere göre özel olarak taş barbekü yapılandırılabilir. Balkon, teras, bahçe yada herhangi başka bir noktada konumlandırılması mümkündür.

Oda, bahçe, teras veya balkonların dekorasyonunu tamamlayan, açık hava şartlarına karşı dayanaklı, tamamı doğal taştan yapılmış komple barbekü ve şömine ünitelerinin üretim ve montajını yapıyoruz.

Evinize, iş yerinize ve tüm iç mekanlara güzellik, modernlik ve estetik katan şömineler, yıllardır tercih sebebi olmuştur. Hem ekonomik hem de kolay ısınılabilir olması sebebiyle de tercih edilmesi, ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenen modelleriyle şömineler, artık günümüzde hayatın bir parçası haline gelmiştir.

Barbekü ve şömineler, pratik, fonksiyonel, verimli, konforlu, keyifli, güvenli, temiz, sağlıklı ve çevreci olması sebebiyle tercih edilmelidir.

Yaşam alanlarınıza renk katmak, şöminenin eşsiz büyüsüne siz de katılmak istemez misiniz? Turan Taş Mezar, size dünyanızı ısıtacak eşsiz modeller sunuyor. Bizi arayın, sımsıcak farkımızı görün...

Şömine, yaşam tarzınızın aynasıdır.

Detaylı bilgi ve randevu talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.